Výrobky · 8. 4. 2023

Multifunkční laserová tiskárna Samsung pro domácí i firemní využití

Máte doma tiskárnu Samsung SL-M2070 anebo podobné typové řady? Pak si můžete gratulovat, protože patří k těm nejprodávanějším a také nejspolehlivějším. Jaké výhody vám nabídne a proč si pořídit právě tento model?

Černobílý laser – laserové černobílé tiskárny jsou výhodné hlavně pro domácí kanceláře, kde není třeba tisknout barevné fotografie, a kde v tisku naopak převažují strohé informace – dodací listy, faktury, ceníky, propočty, jednoduché grafy nebo textové informace. Tato tiskárna pracuje spolehlivě, není příliš hlučná, tisk je v perfektní kvalitě a také se nerozpíjí, protože to není inkoust.

Spěšný tisk – potřebujete rychle vytisknout jen jednu stranu kupní smlouvy nebo platebního dokladu, zároveň jej okopírovat s přiloženou účtenkou a naskenovat? Pak je tato tiskárna pro vaše účely jako dělaná. Jedná se o multifunkci s možností rychle vytisknout jen pár stránek a operativně s nimi pracovat v kancelářských aplikacích.

laserová tiskárna

Spotřební materiál – potřebujete rychle koupit spolehlivý spotřební materiál, ale ten originální se vám zdá příliš drahý? Pak vsaďte https://vitezove.cz/nemate-stastna-cisla-vsadte-na-sve-sny-331.html na osvědčené kompatibilní typy toner Samsung M2070 za mnohem nižší cenu v téměř shodné kvalitě. Neutrácejte zbytečně peníze tam, kde to není vysloveně nutné, a využijte je na něco smysluplnějšího.

tiskárna k počítači

Toner nezasychá – zasychání inkoustu je docela palčivý problém u inkoustových tiskáren. Musíte tam zkrátka alespoň občas něco vytisknout, i když nic momentálně tisknout nepotřebujete. S tonerem tento problém odpadá, tam k jeho zasychání nedochází. Můžete tedy tisknout třeba jen jednou za půl roku deset stránek.

Cena tiskárny – laserové multifunkční tiskárny pro domácí kancelář i firemní využití jsou velice cenově příznivé, pořídíte je v cenových relacích přibližně srovnatelných s inkoustovými multifunkcemi, a pokud vysloveně nepotřebujete tisknout fotky, a nechcete nakupovat drahý spotřební inkoust, pak je laserová tiskárna pro vás ideální volba.