Byznys · 28. 4. 2023

Sociální média

Vždycky jsem si říkala, co je na tom tak složitého, když člověk si chce udělat opravdu kvalitní reklamu. Já jsem nikdy nevěděla, jak s reklamou začít anebo co s ní udělat, natož abych si nějakou skvělou reklamu pořizovala. Jak se to vlastně dělá? Vždycky jsem měla zafixované v hlavě to, že jediná kvalitní reklama je ta, která je v televizi. A jsou to reklamy třeba na různé druhy nábytku anebo hlavně na potraviny. Za mě ty reklamy na potraviny, tak těch je opravdu plno, někdy až moc. Proto jsem si řekla, že kdybych já měla dělat nějaké reklamy, tak bych si dala opravdu záležet na kvalitě. Já rozhodně nepatřím k těm lidem, kteří dávají na kvantitu.

Sociální média jsou nutná.

Vždycky když něco dělám, tak to musím dělat s pořádně. Opravdu nemám ráda, když někdo dělá práci jenom na půl. Abych já třeba dělala práci napůl? Tak tohle u mě absolutně nepřipadá v úvahu. Mám ráda práci, když je dělaná pečlivě a také s rozmyslem a s láskou a s chutí. Když je práce dělaná na půl a reklama také, tak to potom stojí opravdu za nic.

Pinterest je zajímavý.

A vážně se to potom nevyplatí. Proto jsem opravdu ráda, že reklamu si můžete dát jak na Pinterest anebo se také reklamu můžete dát na tik tok. Pokud ještě neznáte tyto dvě sociální platformy, jako je například Tik Tok nebo Pinterest, tak se můžete podívat také na webové stránky ppcprofits.cz, kde se dozvíte opravdu o informaci o to, jak hlavně dobře podnikat. Řekla jsem si, že nejlepší na tom bude, když si reklamu začnete s nějakým profesionálem, abyste měli do budoucna opravdu lepší výsledky a abyste se měli potom na koho obrátit. Například mohu doporučit PPC reklamu na tik tok nebo také PPC reklamu na pinterest, což je velmi vyhledávané. A s profesionály to jde všechno lépe. A reklama PPC na tik tok je vždy skvělá, protože je tady všechno lepší a více frekventovanější, což reklama potřebuje.