Výrobky · 24. 4. 2023

Houpání na zahradě

Dětské hřiště. Máte ho doma na zahradě? No teda pokud vlastně tu zahradu máte. Ale tak u rodinného domu, kde jsou malé děti je to kolikrát i povinnost. Nebo ani ne tak povinnost, ale jako rozptýlení pro děti, a hlavně pohoda a pohodlí pro rodiče. Představte si tu pohodu, kdy vaše děti si hrají venku na zahradě a vy si tak můžete v klidu uvařit kafe, sednout si na terasu a dívat se, jak děti dovádějí. To je sen každého rodiče. Nebo si při té chvilce můžete s dětmi taky hrát. A klidně i udělat nějakou práci na zahradě, nebo doma. Mít na zahradě dětské hřiště je opravdu velké plus. Kolikrát na vesnici není žádné, nebo jen takové obyčejné, kde to děti moc nebaví a třeba tam některé prvky jako pískoviště třeba chybí, nebo dokonce houpačka, kterou mají děti tak moc rády.

houpačka

Na zahradě můžete mít pískoviště, které je vlastně jakým si základem pro děti. Ony si v něm moc rády hrají, stavějí hrady, různé bábovičky a další co dětská fantazie dovolí. Dále jsou na řadě skluzavky. Ano třeba máte dřevěný domeček a k němu by šla dosadit i skluzavka. Nebo jí můžete pořídit jen tak volně stojící na zahradě. Různé prolézačky a přeskakovačky jsou jasná volba. Ale kolikrát děti nemají na zahradách houpačky. Tak teď to můžete napravit, pokud vám tam chybí.

houpačka

Dětská houpačka s konstrukcí

je přesně to co vaše zahrada a dítě ke štěstí potřebují. Dětská houpačka je vytvořená z kovu a z dřevěného materiálu pro lepší údržbu a delší životnost, tak se nemusíte bát, že byste třeba na přes rok museli kupovat novou. Úplně postačí, když ji třeba přetřete a ošetříte. Taky musíte vybrat vhodný povrch kde houpačku umístíte. Není v hodné, aby byla houpačka umístěna třeba na asfaltový nebo betonový povrch, kde by mohl vzniknout drsný pád. Nejlepší je travnatý povrch, kde, popřípadě pádu děti narazí na trávu. Nebo klidně můžete jako povrch použít písek, To už necháme na vás.