Byznys · 15. 5. 2023

Problémy se zuby budou pryč

Zuby jsou jednou z prvních věcí, kterých si na nás ostatní všimnou na první pohled. Zuby jsou vidět když mluvíme a i když se smějeme. Pokud ty vaše nejsou v dobré kondici, je možné že se za ně stydíte. Přitom péče o zuby není nic co by se nedalo zvládnout na 100 %. Je důležité se péči o zuby věnovat, abyste je správně a důkladně vyčistili. Jak na to?

  • Používejte vhodný kartáček a mezizubní kartáček nebo zubní nit
  • Nevynechávejte péči o mezizubní prostory
  • Používejte ústní vodu
  • Kartáčky pravidelně měňte
  • Zuby čistěte ráno a večer ze všech stran
  • Pravidelně choďte na dentální hygienu

ošetření zubů

Pokud budete dodržovat všechna tato pravidla, není možné aby vás trápily zkažené zuby. Zuby se kazí, pokud je špatně a nebo dokonce vůbec nečistíte. Špatně vyčištěné zuby způsobují zubní plak a kámen, což přechází ve vznik zubního kazu. Ústní dutina navíc může hodně zapáchat, což vám nepřidá ani na atraktivitě, ani na zdraví. V současné době je problém sehnat zubaře, a tak je potřeba hledat i ve vzdálenějších městech. Věřte ale, že je lepší mít zubaře třeba 50 km daleko, než vůbec. Pravidelné prohlídky u zubaře dokážou včas odhalit začínající kazy, a léčba je levnější a méně bolestivá. Včasné odhalení zubních kazů vám zuby může zachránit.

prohlídka zubů

Jestli hledáte zubaře a zatím jste neměli štěstí, zubní klinika Praha pro vás má ještě stále dveře otevřené. Můžete si vybrat jednu ze tří poboček, která vám bude nejvíc vyhovovat. Jsme moderní ordinace vybavené nejmodernějšími přístroji. Čeká na vás příjemný a zkušený personál – lékaři a zubní hygienistka, a o vaše zuby se postaráme od A do Z. Nabízíme komplexní péči o vaše zuby i o zuby vašich dětí. Co se týče dětí, u nich je potřeba začít s prevencí v útlém věku. Dbejte na to aby si pravidelně čistily zuby, a hlavně jim nedávejte nadmíru jídla a pití s vysokým obsahem cukru.