Výrobky · 15. 5. 2023

Oznamte svatbu stylově

Každý kdo plánuje svatbu řeší otázku, zda půjde o maličkou svatbu pouze se svědky někde na radnici, a nebo jestli půjde o větší svatbu s příbuznými a přáteli. Většina lidí volí druhou variantu, protože tento výjimečný okamžik chtějí prožít a oslavit se svými nejbližšími. Obecně platí že čím větší svatba, tím dražší bude. Záleží ale samozřejmě na tom, co si budoucí novomanželé na svatbu objednají a kde se bude konat. Jsou to hlavně ženichové, kteří musí svoje nevěsty často krotit ve výběru svatebních věcí. Ženy se totiž snadno nechají ovlivnit tím co je zrovna moderní, a tak tyto věci chtějí mít na svatbě logicky i ony. A jelikož si většina nevěst svatbu řeší sama, je potřeba počítat s tím, že bude chtít nejspíš úplně všechno.

svatební oznámení

Svatební přípravy dokážou prověřit, jestli je vztah stabilní a jestli se pár dokáže domluvit na důležitých věcech. Po žádosti o ruku se totiž začíná řešit samotná svatba, a to výběrem místa a data. Někdo chce mít svatbu v neobvyklém datu, někdo zase zvolí jakékoliv datum, které je na vysněném místě volné. Protože jsou moderní svatby ve stodolách a zahradách, je dost možné že takovou svatbu budete chtít i vy. V takovém případě je potřeba počítat s tím, že jde o místa, o která je velký zájem, a tak je potřeba si místo zamluvit včas.

ženich a nevěsta

Aby všichni věděli že se berete, je potřeba rozeslat pozvaným lidem svatební oznámení. To obsahuje nejen oznámení o místě a datu, ale také pozvánku ke svatebnímu stolu. Existují tisíce různých oznámení, která si můžete vybrat, a nebo která vás mohou inspirovat. Kromě místa a data konání svatby se může na oznámení dát i fotka snoubenců, citát a nebo nějaké přání ohledně svatebního daru. Vše je na vás, a tak se nebojte spolu mluvit a vybrat si co se líbí vám oběma.

Líbí se vám moderní věci?
Jestli chcete mít moderní svatbu, můžete ve stejném dekoru nechat vyrobit i oznámení. Bude to vypadat hezky.