Byznys · 23. 2. 2023

Nakupte se slevou

Vzrostly ceny téměř všeho, a to nejen jídla, ale i spotřebního zboží. Určitě jste si všimli, že i oblečení které jste si kupovali za nějakou cenu třeba před rokem teď stojí o nějakou tu korunu víc. Zdražili všichni a všechno, a i to je důvod, proč sleva a nebo akce potěší dvojnásob. Většina lidí se dala cestou akcí a v akcích a slevách nakupují hlavně potraviny, protože jich spotřebujeme hodně a bez díla žít nedokážeme. Tak proč nenakupovat za lepší ceny i oblečení a boty?

sleva oblečení

Někdo má na rok několik párů bot, a někdo má jedny zimní a jedny na léto. Nezáleží na tom, kolik oblečení či bot za rok potřebujete, ale jde o to nakoupit to za lepší ceny, abyste mohli něco málo ušetřit. Kamenné prodejny mívají pravidelně výprodeje, ale moc tam toho většinou nenajdete.

E-shopy jsou čím dál oblíbenější u mnoha zákazníků. Na nákup máte klid, nejste vázáni otevírací dobou obchodu, a ještě můžete najít kousky, které jste v kamenném obchodě nenašli. Na e-shopu toho najdete většinou mnohem víc, protože e-shop má větší sklady. A About you se stal velmi oblíbeným e-shopem. Nabízí totiž světoznámé výrobce oblečení, bot i doplňků. Najít tady můžete značky které znáte, ale i nové značky, o kterých jste ještě neslyšeli. Nakupování je tady jednoduché a intuitivní, takže si tu zvládne nakoupit i člověk, který s počítačem příliš neumí.

ramínka s oblečením

A když použijete About you slevový kód 35, z celkové částky se vám odečte cena slevy, což může udělat i několik stovek či tisíc, to záleží na tom, jak velkou objednávku uděláte. Kupon získáte jednoduše – registrací. Zaregistrujte svůj e-mail, a na něj vám přijde sleva, kterou můžete uplatnit. Šetřete i nákupem oblečení a bot, protože takovou slevu jen tak někde nedostanete. E-shop je navíc pohodlnější, rychlejší a nabídka je pestřejší. Obléct tu můžete celou rodinu a to za skvělé ceny.