Výrobky · 27. 6. 2023

Zaplavte si

Přečkat letní horka není nic příjemného. Vysoké teploty a dusno jsou důvody, proč lidé hojně navštěvují veřejná koupaliště. Jít se vykoupat je velká úleva pro dospělé i děti. Děti navíc milují vodní atrakce jako různé skluzavky a tobogany. Ve vodě si můžete užít spoustu legrace a také zde snáz vydržíte vysoké letní teploty, které poslední roky překračují 30 stupňů.

žena v bazénu

Ideální je mít svůj vlastní bazén, do které si budete moct jít zaplavat klidně i v noci. Veřejné bazény mají tu nevýhodu, že se o ně musíte dělit s ostatními. Cizí lidé mohou být někdy nepříjemní a bůh ví jak dodržují hygienu. I proto někteří lidé raději trpí ve velkých vedrech doma a do vody nejdou. Samostatnou kapitolou jsou přírodní koupaliště, kam se vydává ještě méně lidí. Hlavním důvodem je obava z čistoty vody a z vodních živočichů. Dalším důvodem může být i výskyt vodních vírů, které mohou člověka v krajním případě stáhnout pod vodu.

Pořiďte si bazén jen pro sebe
Máte doma pozemek, na který by se bazén bez problémů vešel? Skvělou vodou jsou bazény do země, kterým se jinak říká zapuštěné. Instalují e do připraveného otvoru, který je potřeba vylít betonem. Do něj se vsadí bazénová vana, která je vyrobená z kvalitního plastu. Díky tomu je bazén odolný vůči počasí a vydrží vám při správní péči dlouhé roky. Ano, o Bazén se musíte starat, protože jinak budete mít vodu zelenou, a nebude se v ní dát koupat. Jak a čím se o bazén starat?

listy bazén

Každý výrobce bazénů vám doporučí svou vlastní chemii, která bazén nijak nepoškodí a která vodu i povrch bazénu udrží v čistotě. Skvělým pomocníkem je bazénový vysavač, který pracuje tak, že nezdá po bazénové vaně a stírá a vysává nečistoty z povrchu. Výsledkem je dokonale čistý bazén, který bude plný průzračné vody. V udržovaném kvalitním bazénu je radost se koupat, a konečně si budete moct užít léto.