Výrobky · 20. 2. 2023

Jak navodit nebo prodloužit erekci?

Erektilní dysfunkce se týká daleko více mužů, než kdy dřív. Tento problém začíná být tak častý, že je dost pravděpodobné, že kolem vás žije nějaký muž, který má problémy s tímto stavem. A spousta mužů samozřejmě hledá nějak řešení ohledně navození, nebo prodloužení erekce. Možná, že vám pomůže některý z našich tipů, jak si udržet svou erekci.

jídlo

Hlídejte si stravu

Stravování, které je nezdravé, tučné a podobně, není špatné jen pro naše srdce a cévy, ale také pro naši erekci. Nezdravé stravování může výrazně ovlivnit mužskou schopnost erekce. Podle výzkumů tuto skutečnost způsobuje omezený průtok krve v cévách, který je způsoben ukládání tuků na vnitřní stranu cév. Tato nebezpečná skutečnost může vést například k infarktu nebo mozkové mrtvici. Může ale také způsobovat problémy s erekcí. Výzkumy dokonce ukázali, že erektilní dysfunkce není zdaleka tak častá u mužů, kteří jedí středomořskou stravu, založenou na ovoci, zelenině, celozrnných výrobcích, rybách a olivového oleje.

Řešte svůj vysoký tlak a cholesterol

Víte, že neléčený vysoký krevní tlak nebo dlouhodobá vysoká hladina cholesterolu může vést k poškození cév? A to i cév, které způsobují vaší erekci. Proto je důležité, pokud těmito onemocněními trpíte, abyste pravidelně užívali léky, případně podstoupili další léčbu. S těmito onemocněními se opět pojí režimová opatření, která zahrnují zdravé stravování a dostatek zdravého pohybu.

srdce

Zákaz kouření

Jestli vás trápí erektilní dysfunkce a jste zároveň silný kuřák, je dost pravděpodobné, že tyto dvě věci budou mít spolu spojitost. Jde opět o to, že kouření a látky obsažené v cigaretách poškozují cévy. Pokud nebudou vaše cévy v pořádku, nebudou schopné se dostatečně naplnit krví a nedojde k erekci. Dobrá zpráva je, že po nějaké době bez cigarety by se mohl tento stav snadno upravit.