Byznys · 20. 3. 2023

Šikovný nebo nešikovný?

Nevím jak to máte doma vy, ale já mám doma velice nešikovného manžela. Má pochopitelně jiné přednosti, ale co se týká drobných oprav, malování stěn, ale třeba i výměna sprchovací hadice, na tohle je zkrátka levý. Některé věci tak musím zvládnout sama, ale mna složitější úkony nemám sílu, ale ani příslušné nářadí a tak využívám služeb hodinového manžela.

Hodinový manžel Pardubice je ideální příležitost, jak so nechat v domácnosti provést drobné opravy, v podstatě nenáročné věci, na které je třeba trochu zručnosti. Zdá se to třeba jako hloupost, ale navrtat do panelu díru pro hmoždinku a vrut, abyste mohli pověsit nové poličky nebo i přilepit onu pokličku přímo na zeď je pro mnohé muže nepřekonatelná překážka. Dnes už není běžné, že každý muž je domácí kutila a má ve sklepě plně vybavenou dílnu.

hodinový manžel

Hodinový manžel je takový Ferda mravenec, práce všeho druhu. Může to být vyučený instalatér, ale většinou je to někdo, kdo je skutečně všestranně šikovný a poradí si v domácnosti s čímkoliv.

Hodinovému manželovi stačí zavolat a popsat mu váš problém a on si donese vše potřebné, už jsem zažila i takového, co si donesl své přezůvky, a jeho nespornou výhodou je, že nejenže pracuje rychle, ale také za sebou nezanechá nepořádek, protože po sobě vše pozametá, vytře, uklidí. Zbude po něm dokonale odvedená práce a jinak nepoznáte, že byl ve vašem domě nějaký řemeslník.

hodinový manžel

Prací hodinového manžela se zabývalo dost mužů až po své vlastní práci, jen jako přivýdělek, než zjistili, že poptávka po nich je veliká a můžou si klidně pořídit svou vlastní živnost. Poptávka po hodinovém manželovi bude stále veliká, protože pánové přiznejte si to, umíte si rychleji hodinového manžela vygooglit a objednat, než abyste to udělali sami. Na vaši obranu, hodinový manžel to udělá profesionálněji než vy a ušetří vám spoustu času.