IREL HORSE – ŠAMPON 500ML.

260 

Šampon je vhodné používat při výskytu kožních ektoparazitů u zvířat. Obsahuje pří – rodní extrakty z šalvěje, puškvorce a ořešáku královského a silice máty, hřebíčku, rozmarý – nu, muškátového ořechu a tea tree oil. Rost – linné extrakty a silice působí i proti šupinatění kůže a pomáhají udržet na ní pouze žádoucí mikroflóru. Látky přírodního původu jsou v boji proti kožním ektoparazitům vysoce efektivní neboť, na rozdíl od látek syntetických, na ně nevzniká rezistence a jejich účin – nost ani při dlouhodobém a opakovaném použití neklesá. Použití: Přiměřené množství přípravku se vetře na navlhčenou srst a zpění. Nechá se působit asi 3 – 5 minut a pak se srst důkladně opláchne vodou. Přípravek nesmí být aplikován do očí. Uchovávejte při teplotě od 5 °C do 25 °C

Jen 1 skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: Irel 014 Kategorie: Brand:

Popis

Popis produktu – IREL Horse – šampon 500ml.

Popis produktu: Horse Šampon s přírodními rostlinými extrakty silicemi se používá při výskytu kožních ektoparazitů u zvířat. Rostlinné extrakty a silice působí i proti šupinatění kůže a pomáhají udržet na ní pouze žádoucí mikroflóru.

Použití: Přiměřené množství přípravku se vetře na navlhčenou srst a vytvořte pěnuí. Nechte se působit asi 5 minut a srst důkladně opláchne vodou.

Upozornění: Přípravek nesmí být aplikován do očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte při teplotě od 5 °C do 25 °C.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “IREL HORSE – ŠAMPON 500ML.”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *